NASZ ZESPÓŁ

Specjalista stomatologii ogólnej Katarzyna Martewicz

Dr n. med. Katarzyna Martewicz

Specjalista stomatologii ogólnej

Jestem absolwentką Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W roku 2000 zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej. W roku 2016 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Posiadam wieloletnie doświadczenie z zakresu protetyki, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej oraz  zachowawczej. Swoją pracę wykonuję z wielką starannością w oparciu o szczegółwą diagnostykę i kompleksową analizę potrzeb pacjenta. W MK Stomatologia zajmuję się leczeniem protetycznym, implantoprotetycznym, tworzeniem planów leczenia, a także koordynuję pracę wszystkich specjalistów podczas leczenia kompleksowego. Z pasją oddaję się odtwarzaniu prawidłowych warunków zwarciowych, leczeniem pacjentów ze starciem zębów oraz z zaburzeniami okluzyjnymi. W trosce o dobro Pacjentów nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach praktycznych, kursach i konferencjach.

CERTYFIKATY

Dr Agnieszka Zawadzka

Specjalistka stomatologii dziecięcej

Wynoszę stomatologię zachowawczą w nową epokę, wykorzystując technikę bezbolesnego znieczulania, pracę w koferdamie i powiększeniu. Dużą wagę przykładam do trwałości i estetyki stosowanych rozwiązań. Każdy przypadek traktuję indywidualnie wykorzystując najbardziej aktualne i sprawdzone metody oraz używając materiałów najwyższej jakości. Podchodzę do opieki nad pacjentem kompleksowo, nie tylko lecząc i odbudowując braki, ale także szukając przyczyn i pomagając pacjentom uniknąć problemów stomatologicznych w przyszłości. W przystępny sposób wyjaśniam pacjentom na czym polega ich dolegliwość , jakie są opcje leczenia, a także prezentuję na fotografiach kolejne jego etapy. Stomatologia stanowi moją pasję, dzięki czemu zarażam zespół i pacjentów entuzjazmem, nieustannie podnoszę swoje umiejętności na kursach i publikuję dentystyczne ciekawostki na instagramie.

 W MK Stomatologia zajmuję się leczeniem endodontycznym, zachowawczym, poprawą estetyki uśmiechu oraz leczeniem zaburzeń okluzyjnych.

CERTYFIKATY

Specjalistka stomatologii dziecięcej Agnieszka Zawadzka

Dr Malina Sobieszczyk

Specjalistka chirurgii stomatologicznej

Jestem absolwentką  wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłam  w 2009r. W latach 2011-2015 odbyłam staż specjalizacyjny w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2016 roku zdałam egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty z zakresu chirurgii  stomatologicznej. Z MK Stomatologia współpracuję od 2017 roku. W klinice zajmuję się zabiegami z  zakresu implantologii, regeneracji kości, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii oraz pokrywaniem recesji dziąsłowych. Zwracam szczególną uwagę aby zabiegi wykonywane przeze mnie przeprowadzane były bezboleśnie i w przyjaznej atmoferze. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i staram się rozwiązać jego problem  kompleksowo. Swoją wiedzę stale pogłębiam i doskonalę biorąc udział w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

CERTYFIKATY

Chirurg stomatolog w Toruniu Malina Sobieszczyk
Lekarz dentysta Małgorzata Mazurkiewicz

Dr Małgorzata Mazurkiewicz

Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny Wydział Stomatologii na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2007 roku. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam specjalizację, co zaowocowało uzyskaniem dyplomu Specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. W pracy zajmuję się przede wszystkim leczeniem zachowawczym i endodontycznym.
Systematycznie poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem podejmuję się leczenia trudnych przypadków z zakresu zachowawczo-endodontycznego z wykorzystaniem mikroskopu. Szczególną rolę przywiązuję do jakości świadczonych usług, a zabiegi przeprowadzam zawsze z należytą precyzją i delikatnością. Moim priorytetem jest dokładność i bezbolesność wykonywanych procedur oraz komfort pacjenta i bezstresowa atmosfera.

CERTYFIKATY

Dr Karolina Węglicka-Piśko

Jestem Absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją, protetyką oraz stomatologią dziecięcą. Swoją przyszłość w stomatologii wiążę z protetyką, dziedziną pozwalającą Pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem przez całe życie.

Do każdego pacjenta podchodzę z empatią, życzliwością i wrażliwością, jednocześnie za najważniejszy punkt stawiając sobie zadowolenie pacjenta i sprostanie jego potrzebom. Stale doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach, kursach oraz szkoleniach praktycznych

CERTYFIKATY

Dentyści toruń Karolina Węglicka-Piśko
Dentysta Stomatolog Sylwia Łętkowska-Piotrowska

Dr Sylwia Łętkowska-Piotrowska

Ukończyłam studia o kierunku Lekarsko-Dentystycznym na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Staż podyplomowy odbyłam w wielospecjalistycznym Regionalnym Centrum Stomatologii w Toruniu, gdzie zdobyłam doświadczenie z zakresu kompleksowego leczenia, prowadząc pacjentów w Poradniach różnych specjalizacji. W pracy cenię sobie precyzję i dokładność. Kieruję się empatią, szczegółowo opracowując i wyjaśniając plan leczenia. W MK Stomatologia zajmuję się leczeniem dorosłych i dzieci, wykonując także zabiegi w sedacji. Głównym obszarem mojego zainteresowania jest protetyka- dziedzina stomatologii, która pomaga odtworzyć pacjentom nie tylko estetykę ale również funkcjonalność narządu żucia, i właśnie w tym kierunku nieustannie poszerzam swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach.

CERTYFIKATY

Dentysta Stomatolog Sylwia Łętkowska-Piotrowska

Dr Marcin Kowalczuk

W 2013 roku ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Regularnie rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę stomatologiczną, uczestnicząc w szkoleniach, kursach lub konferencjach. W klinice MK Stomatologia zajmuję się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, wykonuję zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i protetyki. Jestem członkiem Polskiego Towarzyszenia Stomatologicznego w Sekcji Protetyka. Kompleksowa rechabilitacja narządu żucia, czyli przywrócenie funkcji i estetyki jest dla mnie priorytetem w leczeniu pacjentów.

CERTYFIKATY

Dentysta Stomatolog Sylwia Łętkowska-Piotrowska

Dr Jakub Szuwara

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Studia ukończyłem w 2018 roku. 

Staż podyplomowy odbyłem w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. 

W pracy zawodowej zajmuje się główne leczeniem kanałowym pod mikroskopem, projektowaniem uśmiechu i jego metamorfozą, a także poprawą funkcji zgryzu, która zmienia u wielu pacjentów komfort i jakość zycia. Pasja do stomatologii sprawia, ze ciagle poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w wielu kursach, a także prowadzę szkolenia praktyczne dla młodych lekarzy dentystów z zakresu leczenia kanałowego. 

CERTYFIKATY

Danuta Piotrowska

Higienistka stomatologiczna, ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Toruniu. Przez wiele lat pracowała w gabinecie profilaktyki stomatologicznej, uzyskując doświadczenie w wykonywaniu zabiegów profilaktycznych, także u dzieci. Obecnie wykonuje zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne, uzupełniając je o instruktaże higieny jamy ustnej.

Asystentka stomatologiczna Danuta Piotrowska
Zespół MK Stomatologia Agnieszka Dasiewicz

Agnieszka Dasiewicz

Higienistka stomatologiczna, absolwentka Studium Medycznego w Toruniu. W naszym gabinecie zajmuję się profilaktyką stomatologiczną, wykonuje zabiegi skalingu, piaskowania, fluoryzacji. Przeprowadza instruktaże higieny, służy radą i uczy jak prawidłowo dbać o zdrowie jamy ustnej, aby cieszyć się pięknym uśmiechem. Asystując lekarzom przy zabiegach zapewnia pacjentom komfort i dobre samopoczucie.

Karolina Szmagierewska

Higienistka stomatologiczna, absolwentka Studium Medycznego w Toruniu. Asystując lekarzom podczas zabiegów dba aby Pacjent czuł się komfortowo i zapomniał o stresie. Pacjenci cenią ją za promienny uśmiech i poczucie humoru.

CERTYFIKATY

Higienistka stomatologiczna w Toruniu Karolina Szmagierowska
Higienistka stomatologiczna Kamila Zielińska

Kamila Wtulisiak

Higienistka stomatologiczna. Ukończyła Bydgoską Szkołę Wyższą uzyskując tytuł magistra Zdrowia Publicznego. W gabinecie zajmuje się koordynacją pracy zespołu, a także czynnie asystuje podczas wszystkich zabiegów stomatologicznych. Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuje w bezpośredniej pracy z Pacjentami. Zawsze uśmiechnięta, pełna życzliwości i zrozumienia.

CERTYFIKATY

Wiktoria Juchcińska

Absolwentka Studium Medycznego w Toruniu na kierunku higienistka stomatologiczna. Przygotowuje pacjentów do zabiegów i asystuje lekarzom podczas ich trwania. Uśmiechnięta i profesjonalna. Zawsze miła i pomocna.

Higienistka MK Stomatologia Wiktoria Juchcińska
Pomo dentystyczna w Toruniu Joanna Lewandowska

Joanna Lewandowska

Higienista stomatologiczna, absolwentka Studium Medycznego w Toruniu. Posiada bogate doświadczenie w asyście przy różnego rodzaju zabiegach stomatologicznych, a jej wyjątkowa skrupulatność w pracy powoduję, że pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie.

Hanna Zhukova

Asystentka stomatologiczna. Dzięki empatii oraz wysokiej kulturze osobistej skutecznie wspiera lekarzy w pracy, a pacjentom zapewnia spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Asystentka stomatologiczna w Toruniu Hanna Zhukova
Asystentka stomatologiczna Marta Kraśniewska

Marta Kraśniewska

Asystentka stomatologiczna. Z zaangażowaniem asystuje przy różnego rodzaju zabiegach
stomatologicznych, skutecznie wspierając lekarzy w ich pracy.

Asystentka stomatologiczna Marta Kraśniewska

Karina Liecau

Asystentka stomatologiczna. Wspomaga lekarzy asystując przy zabiegach stomatologii zachowawczej, protetyki i podczas leczenia dzieci. Każdego Pacjenta wita z uśmiechem.

Karolina  Witkowska- Jałoszewska i Kamila Wtulisiak

Nasze rejestratorki  zajmują nie bezpośrednią obsługą pacjentów w klinice MK Stomatologia. Zawsze z uśmiechem odpowiedają na wszyskie Państwa pytania i dbają o znalezienie dogodnych dla Państwa terminów wizyt.

Asystentka stomatologiczna Karina Liecau