Nasz gabinet

Zawód lekarza to wielka odpowiedzialność, ale również ogromna satysfakcja z każdego zadowolonego pacjenta. Niesienie Państwu pomocy to dla nas misja, której pragniemy sprostać jak najlepiej. Stąd nasza potrzeba, aby każdego Pacjenta traktować indywidualnie i z największą uwagą.

Dr n. med. Katarzyna Martewicz

Absolwentka Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, studia ukończone z wyróżnieniem w 1995r.W roku 2000 zdała egzamin specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty I stopnia z zakresu stomatologii ogólnej. W roku 2016 uzyskała tytuł doktoranauk medycznych. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu protetyki stomatologicznej. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej. W trosce o dobro Pacjentów stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach praktycznych i konferencjach. Swoją pracę wykonuje z wielką starannością w oparciu o kompleksową analizę potrzeb pacjenta, dodatkowo łączy i koordynuje leczenie prowadzone w naszym gabinecie. Z pasją oddaje się odtwarzaniu prawidłowych warunków zgryzowych, oraz estetyczną odbudową zniszczonych zębów.

Certyfikaty

Lek. Stom. Malina Sobieszczyk
Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologiczny Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Egzamin kończący staż podyplomowy zdała z najlepszym wynikiem, co pozwoliło jej rozpocząć wymarzoną specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbyła w Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, uzyskując tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii stomatologicznej. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, starając się zapewnić mu nie tylko najwyższy możliwy poziom leczenia, ale również komfort podczas zabiegu.

Certyfikaty

Lek. Stom. Małgorzata Mazurkiewicz
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Ukończyła kierunek Lekarsko-Dentystyczny Wydział Stomatologii na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2007 roku. Po stażu podyplomowym rozpoczęła specjalizację, co zaowocowało uzyskaniem dyplomu Specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. W pracy zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym i endodontycznym.
Systematycznie poszerza swoją wiedzę na kursach, szkoleniach i konferencjach. Z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem podejmuje się leczenia trudnych przypadków z zakresu zachowawczo-endodontycznego z wykorzystaniem mikroskopu. Szczególną rolę przywiązuje do jakości świadczonych usług, a zabiegi przeprowadza zawsze z należytą precyzją i delikatnością. Jej priorytetem jest dokładność i bezbolesność wykonywanych procedur oraz komfort pacjenta i bezstresowa atmosfera.

Certyfikaty

Lek. dent. Agnieszka Zawadzka
Specjalista  stomatologii dziecięcej

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2011 r., zdobywając tytuł „Primus Inter pares”. W 2017r. uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii dziecięcej, potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Wiedzę z dziedziny stomatologii pogłębiała odbywając zagraniczne staże w takich państwach jak Czechy, Węgry czy odległa Malezja. Z wielką pasją zajmuje się leczeniem zachowawczym zarówno dorosłych jak i dzieci, endodoncją oraz protetyką. Dobro pacjentów jest dla niej najważniejsze, jako perfekcjonistka niezwykłą wagę przykłada do estetyki wykonywanych przez nią prac.

Certyfikaty
 

Lek. dent. Katarzyna Bartłomiejus

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia ukończyła z wyróżnieniem w 2010 roku. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Z pasją oddaje się precyzyjnej stomatologii mikroskopowej, a w szczególności trudnym przypadkom endodontycznym. Ratuje zęby i przywraca pacjentom uśmiech udrażniając niedostępne i zakrzywione kanały zębowe czy usuwając złamane narzędzia. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Do swojej pracy podchodzi z pasją i wielkim zaangażowaniem. Dentystka z zamiłowania, radość sprawia jej kontakt z ludźmi oraz udzielanie pomocy.

Higienistka Danuta Piotrowska

Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Toruniu, uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej. Przez wiele lat pracowała w gabinecie profilaktyki stomatologicznej, uzyskując ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegów profilaktycznych, także u dzieci. Z dr Katarzyną Martewicz współpracuje od początku istnienia gabinetu, razem tworzą zgrany zespół. Obecnie asystuje do zabiegów z zakresu całej stomatologii, a przede wszystkim wykonuje zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne.

Higienistka Joanna Lewandowska

W 2009 r. ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Toruniu , kierunek asystentka stomatologiczna. Od tego czasu zdobywała doświadczenie zawodowe. W roku 2016 zdobyła tytuł higienistki stomatologicznej. Przygotowuje pacjentów do zabiegów i asystuje lekarzom podczas zabiegów podczas ich trwania.

Higienistka Agnieszka Dasiewicz

Absolwentka Studium Medycznego w Toruniu. Dba o komfort i dobre samopoczucie pacjentów. Wspomaga lekarzy czynną asystą podczas zabiegów wykonywanych w gabinecie.

Certyfikaty

Higienistka Karolina Lewandowska

Absolwentka Studium Medycznego w Toruniu. Przygotowuje gabinet do pracy, aby zapewnić prawidłowy i sprawny przebieg zabiegów, a pacjent podczas leczenia czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Certyfikaty

Zarejestruj się na wizytę w naszym gabinecie już dziś.

Projekt i wykonanie Pollyart

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.